Szkolenia ze Sprzedaży Internetowej

Magia Facebooka

Warsztat krok po kroku dla właścicieli i osób odpowiedzialnych za marketing społecznościowy na Facebooku w małej firmie.

Z instrukcji zawartych na tym warsztacie:

 • dowiesz się na czym polega marketing na Facebooku,
 • zaplanujesz  swoją strategię promocji na Facebooku,
 • założysz i skonfigurujesz swój osobisty profil (pamiętaj – na Facebooku wolno mieć tylko jeden profil!),
 • stworzysz strony na Facebooku do promocji swojej firmy lub produktów (stron możesz mieć dowolną ilość),
 • skonfigurujesz strony tak, aby pomagały ci osiągać zaplanowany cel,
 • wstawisz na Facebooku formularz do zapisywania na listę na autoresponderze,
 • zintegrujesz WordPressa z Facebookiem,
 • wstawisz na swoją stronę przycisk „Lubię to”
 • nauczysz się zarządzać swoją społecznością na Facebooku.

Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę MagiaFacebooka.pl

Facebook - Marketing Społecznościowy

Oto opinie 18 klientów:

 1. Victoria Herocten 10 sierpnia 2010 @ 12:07

  Warsztat jest super, pokazuje Facebook od bardziej praktycznej srony i porzadkuje duzo rzeczy. Mi najbardziej uswiadomil sprawy kreowania swojego profilu i potrzeby wyodrebnienia stron dla fanow. Poza tym nauczylam sie dodawac zakladki i lepiej promowac profil, zamieszczajac w nim – w odpowiednich miejscach – przydatne informacje.

  Pozdrawiam serdecznie.

 2. Darek 15 sierpnia 2010 @ 16:28

  Kurs Magia Facebooka to fenomenalne szkolenie dzięki któremu mogłem założyć własny profil oraz stronę fanów

 3. Radosław Kowalczyk 10 września 2010 @ 16:10

  Magia Facebooka pomogła stworzyć na Facebooku stronę i zintegrować moją stronę www z facbookiem
  dzięki temu wiem kto i i ile razy dowiedział moją stronę i ilu mam fanów na Facebooku.
  Zwiększyła się liczba wizyt na mojej stornie dzięki facebookwi
  Polecam każdemu ten kurs!

 4. Irek 10 września 2010 @ 17:41

  Wykorzystując kurs bez problemu założyłem swój profil oraz stronę (co było trudniejsze jako,że FB sprytnie ukrywa dostęp do zakładania) Na szczęście na warsztatach są bezpośrednie linki, co ułatwia sprawę.Myślę,że warsztaty pozwoliły mi spojrzeć na FB jako na potężne narzędzie marketingowe czego życzę innym uczestnikom warsztatów.
  Pozdrawiam

 5. Roman 18 września 2010 @ 13:31

  Zabrałem się za to z pewnym opóźnieniem, mam za dużo zajęć które odciągają mnie od tego internetowego biznesu. Decyzję już jednak podjąłem, że idę dalej tą drogą. Po za tym przychodzi mi z większym trudem niż kiedyś, kiedy jeszcze „czwórka z przodu była”. Nie poddaję się jednak i dzięki Tobie Mirek uwierzyłem w siebie i małymi krokami idę do przodu, a błędy które popełniam poprawiam aż do skutku. Ale kto nie popełnia błędów, tylko ten co nic nie robi tylko narzeka jakiego to ma pecha. Facebook się zmienia i pewne rzeczy wyglądają już nieco inaczej niż na Twoich instrukcjach, ale jak się poszpera to można dotrzeć gdzie trzeba.

 6. Ania Galeńska 6 października 2010 @ 23:25

  Każdemu polecam świetny kurs Magia Facebooka. Przede wszystkim dostaliśmy bardzo dokładne instrukcje co zrobić, gdzie kliknąć. Z kursu dowiedziałam się nie tylko jak założyć profil i stronę na Facebooku ale także jak ją wykorzystać w marketingu.
  Wcześniej nie wiedziałam w ogóle do czego służy Facebook i jak się go używa. Kurs pokazał mi wszystko krok po kroku ale też uzyskałam dużą dawkę wiedzy o sprzedaży za pomocą Facebooka.
  Instukcje są tak przejrzyście omówione i tak dokładnie, że nie trzeba się głowić ani zgadywać. Wszystkim polecam ten kurs.

 7. Alicja Z. 18 października 2010 @ 11:09

  Facebook to genialne narzędzie marketingowe, nie wykorzystać tego jest niema nie wybaczalne, dlatego kusy, które w tym pomagają cenię sobie bardzo.

 8. Jola 25 października 2010 @ 16:58

  Szybko uporałam się z wykonaniem większości potrzebnych mi na ten moment instrukcji dotyczących facebooka. Może dlatego, że obsługi stron internetowych uczę się od Mirka od pół roku. Za każdym razem idzie mi to coraz lepiej. Dopiero niedawno założyłam stronę fanów i jeszcze jej nie udostępniłam, więc za wcześnie, aby mówić o efektach. Ale ufam Wandzie i Mirkowi, więc mam nadzieję, że się pojawią wkrótce. Wówczas dam znać.

 9. Maria 10 stycznia 2011 @ 12:16

  Warsztaty są tak prowadzone, że każdy kto włoży w to trochę swojej pracy poradzi sobie doskonale. Sposób przekazywania wiedzy przez prowadzących jest jasny, przejrzysty i bardzo przystępny i robią to z sercem. Jeśli ktoś czegoś nie rozumie to dlatego, że albo nie doczytał wszystkiego, albo chciał przeskoczyć pewne fazy. Najlepiej uczyć się kroczek po kroczku, a efekty zobaczy się samemu. Trzeba być przy tym cierpliwym i nie wpadać w panikę. Mnie się to zdarzało, ale dzięki opanowaniu i spokoju Mirka udało mi się przejść przez kłopoty. Teraz mam swój profil, z którego jestem zadowolona i mam też swoją stronę, która jeszcze wymaga mojego dopracowania. I a całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest to prawdziwa „MAGIA FACEBOOKA”

 10. Victoria Herocten 10 stycznia 2011 @ 12:26

  Witam.

  Warsztat pomógł mi spojrzeć bardziej strategicznie na wykorzystanie Facebooka. Stworzyłam strony fanów dla moich blogów. Niestety, strategie zakładania profilu poznałam troche za późno i teraz borykam się z dwoma koncepcjami – mam dwie grupy znajomych – związanych z moją pasją muzyczną oraz zawodową (obie wpłynęły na moje życie). Nie jest zalecane posiadane dwóch profili osobistych.

  Na stronie fanów Kodu Zwycięzcy mam szablon wyciskacza z Implebota, niestety – tylko na w zakładce strony fanów, bo ze skryptem, który otrzymałam w ramach dotychczasowej wersji – miałam problemy (tradycyjnie zabawa z kodami), a do tego Facebook zablokował tę funkcję. Facebook nie ułatwia informowania o nowych dyskusjach – podawanie liknów – nawet do własnej podstrony (w celu łtwiejszego odnalezienia jej) – może zostac uznane za spam. No i ciekawa jestem, jak można zrobić taką stronę fanów jak Anthony Robbins – zakładkę jak stronę główną własnej, skąd łatwo przejśc na serwis.

  Mam tez wątpliwości co do ukazywania sie wpisów ze stron fanów na moim profilu osobistym (tym bardziej, że na stronie fanów ukazują się niektóre wpisy z twittera)- nie chcę, by każda informacja pojawiała się, ale nie bardzo wiem jak to inaczej ustawić (czyli znowu system – ogniwa zegara są, ale nie wyregulowane). No i zastanawiam sie, jak zwiekszyć oglądalność stron fanów. Pozdrawiam.

 11. Iwona 10 stycznia 2011 @ 17:35

  Super, jak to Roman napisał czwórka z przodu była…, trudno u mnie jest tez 5 z przodu i lecę dalej do przodu!Nie ma co się poddawać, młodzi łapią to w mig,ja potrzebuje więcej czasu i dokładnej instrukcji, krok po kroku i właśnie taką od Was dostałam. Ogromne dzięki!
  Będę prosiła jeszcze o więcej.

 12. Jacek Bak 10 stycznia 2011 @ 18:27

  Z przyjemnością zapisuję się na druga edycję kursu MAGIA FACEBOOKA. Raz, bo tylko wiedza wdrożona przynosi rezultaty. Dwa, żeby wdrażać trzeba mieć wiedzę ugruntowaną, choćby taką mapę myśli w głowie.To stwierdzenie ogólne, ale moje doświadczenie z kursów Wandy czy Mirka potwierdza je absolutnie. Odczuwam potrzebę ugruntowania, bo podczas pierwszej edycji byłem przepełniony pracą i nie mogłem skoncentrować się na 100%. Czasami tak bywa. Tym bardziej się cieszę,że nie będę sam przegryzać się przez te struktury, tylko z Wandą i Mirkiem. Jacek

 13. Piotr Idzik 11 stycznia 2011 @ 17:43

  Magia Facebooka to wartościowy kurs, pokazujący Facebooka w praktyczny sposób. Gdyby nie warsztat, samodzielnie niewiele bym zdziałał szukając potrzebnych wskazówek. Jeżeli ktoś chce szybko okiełznać Facebooka, to w tym kursie dostanie
  wszystkie do tego potrzebne informacje na tacy.

 14. Ewa Maslowska 12 stycznia 2011 @ 0:03

  Magia Facebooka t warsztat obowiązkowy dla tych, którzy chca na Fb zaistnieć i wykorzystać go marketingowo. Co mi daly warsztaty?
  mam juz swoj profil osobisty z pokaźną liczbą przyjaciół = kontaktow, mam strone firmową ze wzrastająca liczba fanow, skorelowaną z blogiem, dzieki czemu wpisy z bloga automatycznie pojawiaja się na Fb, co oszczędza mi czasu, a czytelnikow bloga kieruje rownież na strony fb. Uczę się nadal, jak zyskać sobie sympatię klientów i czytelników, staram się stopniowo okiełznac fb, by wycisnąć maximum z tego portalu, przy jak najmniejszym wysiłku. pozostalo mi jeszcze kilka kroków, ktore zamierzam uzupelnic na dodaktowym szkoleniu.
  Polecam kazdemu,bo nawet osoby sprawne technicznie nie odkryly wszystkich tajników fb, do korych dokopal sie Mirek i przekaże je na szkoleniu. Osobom mniej sprawnym technicznie polecam ten kurs, gdyz dzieki Mirkowi wszystko zrobicie. mirek prowadzi za ręke od poczatku do końca. wystarczy kliknąć, jak pokzuje. Nie ma bardziej skutecznego kursu, po torym caly ten mechanizm bedzie dzialal.

 15. Przemysław Oziemblewski 12 stycznia 2011 @ 15:00

  Warsztat Magia Facebooka, to bardzo wartościowe kompendium wiedzy. Dla mnie najcenniejsze było samo już zwrócenie uwagi na możliwości, jakie daje posiadanie własnej strony na Facebooku. Oczywiście instrukcje video też się przydały. Z chęcią zapoznam się z jego drugą odsłoną. Przydało by się może trochę więcej na temat tworzenia i utrzymywania relacji w serwisach społecznościowych generalnie, a na Facebooku w szczególnie, np. jak przeprowadzać konkurs.

 16. Radosław Kowalczyk 13 stycznia 2011 @ 15:41

  Witam,
  Dla mnie poprzednia edycja kursu była niesamowitym odkryciem, nauczyłem się obsługi FB, i w pełni wykorzystywać możliwości jakie daje twarzowiec :)
  To czego się uczyłem wdrażałem na bieżąco.
  Dzięki czemu na FB powstała moja stronka, jo od razu chciałem ją mieć zintegrowaną z profilem osobistym.
  Najcenniejszą wiedzą było pomogło to w jaki sposób zintegrować FB z blogiem, żeby oszczędzić czas i żeby się „samo” robiło.
  A moim prywatnym największym odkryciem, to że można wklejać kod html do FB.

  pozdrawiam,

  Radosław Kowalczyk

 17. Barbara Szumocka 13 stycznia 2011 @ 17:43

  Dla mnie Facebook, to nieomal dżungla. Bez szkoły przetrwania nie umiałbym w niej zrobić jednego kroku.

  Zrobiłam już kilka bardzo drobnych kroków ale ciągle boje się, że tam zginę. Sama tam nie pójdę.

  Uspokoiłam się po prezentacji, że te nowe zmiany są do zrozumienia i będę mogła się poruszać z mapą w ręku, którą ofiarują mi Mirek z Wandą.

  Dziękuję

  Basia

 18. Barbara Łukowiak 13 stycznia 2011 @ 21:48

  Dziękuję Mirku za warsztat: Magia facebooka. Pomógł mi on w ogóle ruszyć z facebookiem. Od dawna przymierzałam się do założenia na nim profilu, ale wydawało mi się to bardzo trudne. Z Twoimi instrukcjami poszło gładko. Dowiedziałam się też o wielu opcjach według mnie ukrytych przed przeciętnym użytkownikiem, dzięki którym mogłam założyć stronę (wciąż nad nią pracuję, jest niestety jeszcze w powijakach) promującą mojego ebooka: „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”

Wpisz swoją opinię

kup teraz!