Szkolenia ze Sprzedaży Internetowej

Klub Internetowych Sprzedawców

Będąc w Klubie otrzymujesz każdego miesiąca:

 • 3 konsultacje i pomoc przez internet.
 • Nagrania wideo z wybranymi instrukcjami z konsultacji.
 • Webinar z dostępem do zredagowanego nagrania wideo z całości.
 • Stały dostęp do forum pomocy z mojej strony

Klub Internetowych Sprzedawców - SprzedawcaInternetowy.pl

Niezależnie gdzie jesteś, KlubIS jest zawsze po ręką!

 • Dostępny przez Internet, o każdej porze dnia i nocy, ze spotkaniami na żywo, w sali do której możesz dotrzeć w kilka sekund z dowolnego miejsca na świecie.
 • Niezależnie gdzie się znajdujesz, wystarczy, że umiesz posługiwać się językiem polskim, możesz znaleźć się w środowisku, które Ci pomoże.
 • Połączenia na żywo za pomocą specjalnego oprogramowania do telekonferencji pozwalają nam na spotkania, jakbyśmy niemal spotykali się naprawdę w jakiejś jednej prawdziwej sali.
 • Możesz słyszeć i oglądać ekrany komputerów osób prowadzących. Czyli masz to, co jest najbardziej potrzebne do sprzedaży internetowej.

Inne

Oto opinie 11 klientów:

 1. Victoria Herocten 6 grudnia 2011 @ 14:25

  Dzięki członkowstwu w Klubie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i poznać ciekawych ludzi. Pewne źródło najnowszych porad, przydatnych zwłaszcza przy budowaniu zaplecza technicznego.

  Klub jest bardzo przydatny, nie tylko dla pcozątkujących. Zawsze można liczyć na fachową pomoc, także ebzpośrednio na komputerze.

  Prowadzę 2 blogi na Word Press, mam własne strony na Facebooku, przy których zakładaniu bardzo pomogły mi rady Mirka, także w Klubie.. Uczę się budowania stałej relacji z subskrybentami. Już niedługo ukaże się mój peirwszy e-book.

 2. Krzysztof Jankowski 6 grudnia 2011 @ 14:46

  Mirku,
  Chcę Ci powiedzieć, że masz niesamowitą umiejętność przekazywania wiedzy. Potrafisz poprowadzić laika krok po kroku do wykonania nawet skomplikowanych operacji technicznych. Dlatego po pierwszym zakupionym u Ciebie szkoleniu zapisałem się do Klubu Internetowych Sprzedawców, aby systematycznie korzystać z twojej obszernej wiedzy. W ramach tych spotkań pomagasz mnie i innym klubowiczom uporać się z naszymi problemami. Dzięki Tobie umiem już samodzielnie:
  - tworzyć strony na wordpressie;
  - dobierać odpowiednie wtyczki i konfigurować je;
  - integrować stronę z facebookiem;
  - tworzyć strony przechwytujące,
  - zakładać forum na WP,
  - tworzyć i udoskonalać prezentacje multimedialne,
  - blokować hasłem dostęp do wybranych treści na
  stronie bloga;
  - dokonywać drobnych zmian w kodzie html;
  - tworzyć spadajace okienka (squize page) na blogu i na facebooku;
  - tworzyć strategie marketingowe dla sprzedaży internetowej
  - montować filmiki na youtube
  - zakładać stronę firmową na alllegro
  - zakładać fan page na facebooku
  - korzystać z autoresponerów w tym freebota i geetresponse
  - i wiele innych
  Każde spotkanie z Tobą w ramach klubu jest nauką czegoś nowego. Nie liczysz czasu i zawsze kończysz spotkanie dopiero po wyczerpaniu tematów przewidzianych na dane spotkanie. Cenie w Tobie życzliwość i anielską cierpliwość jak wykazujesz w kontaktach z klubowiczami. W skrajnych sytuacjach naszej nieudolności potrafisz zrobić coś za nas. Po za tym jesteś miłym i ciepłym facetem. Dziękuje

 3. Waldek 6 grudnia 2011 @ 22:57

  Dzięki członkostwu w klubie można uzyskać odpowiedzi na nurtujące problemy uzyskać wyczerpującą odpowiedź na nawet trudne pytania liczyć na podpowiedź co robić , jak najlepiej działać Mirek z wielką cierpliwością tłumaczyć nawet dla początkujących i prowadzić krok po kroku, wchodzi na ich komputer aby pomagać bezpośrednio pokazuje co robić i szuka dla każdego najlepsze rozwiązania.
  Klub jest bardzo przydatny do rozwoju działalności internetowej.
  Z pomocą Mirka robiłem blok obecnie mam wielki problem aby kontynuować bo pochłonęły mnie obowiązki w pracy i mam bardzo mało czasu.

 4. Basia Kazimierczak 6 grudnia 2011 @ 23:58

  Najlepsza platforma w Internecie do edukacji e-lerningowej pod pieczą genialnego Sprzedawcy Internetowego.Dzięki niej wiem, że istnieję w świecie.

 5. Beata Suchodolska 7 grudnia 2011 @ 0:03

  Członkostwo w klubie pomaga mi byc na biezaco z tendencjami dotyczacymi dzialalnosci w internecie. Pytania Wspolklubowiczow i Mirka odpowiedzi pozwalaja mi w szybkim czasie rozwiazac problemy, ktore samodzielnie odkladalabym w nieskonczonosc do rozwiazania lub tematy do realizacji, o ktorych istnieniu nie mialabym pojecia.
  Dziekuje Mirku, dziekuje Wspolklubowicze!

 6. Rita Wrześniowska 8 grudnia 2011 @ 23:49

  Trudno mi sobie wyobrazić siebie w Internecie bez Mirka. Używam imienia, ponieważ z nauk i inspiracji Mirka korzystałam już zanim powstały SPINT i Klub Internetowych Sprzedawców. Korzystam ze szkoleń i warsztatów. W ich ramach, poza umiejętnościami, pozyskałam dostęp do nieznanych mi wcześniej bezpłatnych, ale także płatnych po atrakcyjnych cenach, programów i serwisów.
  Do szkoleń mamy bezterminowy dostęp. Forum służy do uzyskiwania szybkiej pomocy. Spotkania w ramach Klubu Internetowych Sprzedawców i inne formy spotkań z Mirkiem w Internecie to bieżące rozwiązywanie problemów zgłaszanych wcześniej lub w trakcie przez Klubowiczów. Wątpię czy jest gdzieś lepsze traktowanie partnerów w nauce i w biznesie. Podpisuję się też pod wszystkimi pochwałami moich „szkolnych” koleżanek i kolegów. Stworzona przez Mirka atmosfera życzliwości i wyrozumiałości(!) wszystkim nam się udziela. I to jest piękne! Dziękuję Ci Mirku!

 7. Ania Kropka 10 grudnia 2011 @ 20:53

  Klub Internetowych Sprzedawców dla mnie to doskonałe źródło wiedzy:

  1. Wiedzy bardzo szczegółowej „krok po kroku”.
  2. Wiedzy podanej w bardzo przystępny sposób, bezpośrednio na spotkaniach Klubu i po spotkaniu na stronie www.
  3. Wiedzy bardzo rzetelnej.
  4. Wiedzy wszechstronnej, każdej której potrzebuję w tym temacie, bez ograniczeń.

  To cztery solidne filary w budowie mojego miejsca w internecie i internetowego biznesu.
  To wspaniałe mieć taki solidny serwis i wsparcie w każdej problemowej sytuacji.
  Najcenniejsze jest to, że będąc członkiem mogę liczyć na pomoc Mirka w każdej sytuacji z którą nie umiem sobie poradzić. Wystarczy, że napiszę jaki mam problem, a Mirek na najbliższym spotkaniu Klubu Internetowych Sprzedawców, rozłoży problem na czynniki pierwsze, wszystko wytłumaczy i pokaże, jak to zrobić. Wspaniałe jest jeszcze to, że temat nie ucieka. Po spotkaniu na żywo zawsze mogę wrócić do tematu na nagraniu ze spotkania i spokojnie – jeśli trzeba, to wielokrotnie – przeanalizować i oswoić problem. Dodam jeszcze, że spotkaniom oprócz rzeczowej, merytorycznej wiedzy przekazywanej przez Mirka, towarzyszy ciepła atmosfera, życzliwość i bezgraniczna wyrozumiałość dla niekompetentnych.
  Dzięki temu, a zdradzę, że to dla mnie trudny temat, założyłam blog na własnym hostingu i dzięki pomocy Mirka – mam nadzieję – blog eksperta będę rozwijać.

 8. Tomasz Rezner 28 grudnia 2011 @ 11:16

  Moja opinia będzie krótka.
  Najbardziej cenię szkolenia gotowe, tzn. nagrane, do których mam dostęp w każdej chwili. Z tym u Mirka bywa różnie, bo niektóre są właśnie nagrane, a niektóre dostępne tylko online – takie prawo Autora.
  Szkolenia Mirka są na bardzo wysokim poziomie! To są wręcz pedantyczne instrukcje, szczególnie cenne dla początkujących!
  Konsultacje online mniej mi odpowiadają ze względu na czas, ale można zadać dowolne pytanie i Mirek znajduje rozwiązanie problemu.

 9. Tomasz Warmuz 11 maja 2012 @ 4:46

  Korzystanie z porad Mirka jest dla mnie wielką satysfakcją. Dzięki Arcymistrzowi Zaawansowanego Respondera poznałem dogłębnie działanie FUMPa. Ten i inne kursy Mirka zaowocowały wielokrotnie.

 10. Katrzyna Papiernik 11 maja 2012 @ 7:58

  Klub Mirka to bardzo miłe miejsce spotkań. Każde z nich jest bardzo inspirujące i pełne drobnych, praktycznych pomysłów marketingowych, które można wdrożyć od ręki i być o włos dalej przed konkurencją. Poza tym Mirek służy pomocą przy różnych codziennych wpadkach technicznych, co jest rzecz oczywista, bardzo wartościowe.Marketing relacyjny na wysokim poziomie, Nauczysz się naprawdę dużo! Gwarantowane.

 11. Robert Pluta 23 maja 2012 @ 19:29

  Dzięki pomocy ze strony Klubu Internetowych Sprzedawców wiele nauczyłem się w tempie nieomal błyskawicznym, ustrzegając się popełnienia istotnych i kosztownych błędów, których nie uniknąłbym działając bez wsparcia. Mirek jest niewątpliwie ekspertem w tym co robi, a wiedzę swą potrafi przekazać w sposób bardzo czytelny i zrozumiały dla każdego.

Wpisz swoją opinię

kup teraz!