Szkolenia ze Sprzedaży Internetowej

Blog Dla Eksperta

Warsztat krok po kroku dla przedsiębiorców rozwijających sprzedaż internetową poprzez blogi eksperckie.

Dzięki instrukcji zawartych na tym warsztacie:

 • dowiesz się dlaczego blog jest najwygodniejszym i najtańszym sposobem marketingu w internecie,
 • wybierzesz praktyczną grupę docelową do sprzedaży w internecie,
 • zarejestrujesz domenę, która będzie przyciągać wyszukiwarki,
 • założysz bloga na własnym hostingu (serwerze),
 • poznasz obsługę hostingu typu cPanel,
 • poznasz różne metody publikowania treści na blogu: tekstu, zdjęć, audio i wideo,
 • założysz listę mailingową na autoresponderze,
 • będziesz mieć stronę ze swoją polityką prywatności,
 • założysz stronę Wyciskacz do zapisania na listę,
 • będziesz mieć pierwszą stronę Zapytaj do badania rynku,
 • wybierzesz odpowiedni wygląd dla swojego bloga,
 • zaczniesz pozycjonować się coraz wyżej w Google,
 • dowiesz się jak publikować na blogu, aby mieć coraz więcej odwiedzin,
 • zaczniesz sprzedawać za pomocą bloga,
 • bezpiecznie zaktualizujesz bloga WordPress do najnowszej wersji.

Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę BlogDlaEksperta.pl

Blog - WordPress - cPanel

Oto opinie 6 klientów:

 1. Sławek Jędrzejczak 25 stycznia 2011 @ 11:51

  Dzięki Mirkowi i jego szkoleniu „Blog dla eksperta”
  poznałem tajniki marketingu internetowego.Co jakiś czas wracam do tego szkolenia, żeby przypomnieć sobie zawarte tam bardzo cenne porady.
  Zdobytą wiedzę wykorzystuję do prowadzenia działań w internecie.

 2. Barbara Szumocka 27 stycznia 2011 @ 7:51

  Ten warsztat był moim pierwszym warsztatem u Mirka.

  Pamiętam jak wiele emocji towarzyszyło mi podczas spotkań i tę ogromną radość i dumę, kiedy udało mi się zainstalować pierwszego bloga na własnym serwerze.

  Później uruchamiając kolejne blogi stale sięgałam po instrukcje z kursu. Nawet teraz sięgam po instrukcje, kiedy instaluję blogi. Nie robię tego tak często, więc nie staram się tego pamiętać. Na dodatek wiele rzeczy się zmienia a ja nie mam czasu śledzić jakie to są zmiany.

  Cieszę się Mirku, że robisz to za mnie i dzielisz się tymi informacjami ze mną. Dzięki temu moje blogi rozwijają się i moja praca staje się coraz ciekawsza i wydajniejsza.

  Dzięki temu kursowi rozpoczęła się moja przygoda z blogowaniem i przekształciła się w zamiłowanie. W planach mam zamiar poświęcić się temu jeszcze bardziej i czerpać jeszcze większą radość i zadowolenie z takiej pracy.

  Zawsze uważałam, że wspaniałe rezultaty uzyskuje się tylko wtedy, kiedy wiedzę i umiejętności rozwija się w oparciu o solidne podstawy.

  Blog Dla Eksperta jest właśnie warsztatem, który daje bardzo solidne podstawy wiedzy i umiejętności, by blogowanie sprawiało ci radość, dawało satysfakcję, rozwijało wyobraźnię jak używać tego w rozwoju własnej firmy, w rozwijaniu umiejętności zarabiania, budowania relacji i bawienia się w internecie.

  Zdecydowanie polecam!

  Basia Szumocka

 3. Sebastian Rycharski 27 stycznia 2011 @ 20:51

  Mirek mówi o skomplikowanych sprawach w prosty sposób :) Prowadzi za rączkę i wszystko co dotyczy bloga staje się proste. Po szkoleniu instalacja bloga i jego obsługa przestała być dla mnie tajemnicą.
  Dodatkowo masz dostęp do szkolenia zawsze. Jest to moja „skrzynka narzędziowa”. Gdy napotykam jakiś problem „otwieram” skrzyneczkę i po problemie.

 4. Rita Wrześniowska 30 stycznia 2011 @ 18:21

  Bez warsztatu Blog dla Eksperta nie miałabym blogu kobietanieprzezroczysta.pl na własnym serwerze. Także domena była konsultowana w ramach warsztatów.
  Miałam blog nieprzezroczysta.wordpress.com Nadal tam jest, aby z ostatniego mojego wpisu kierować na nowy adres.
  Ten „własny serwer” pozwala mi powoli (nie sprzedaję przez Internet więc nie mam takiej silnej presji) zabudowywać blog w sposób i w elementy, o których sama w dużym stopniu decyduję, a których tworzeniem i wstawianiem nauczyłam się na paru szkoleniach Mirka.
  Mam stały dostęp do wszystkich materiałów, które otrzymaliśmy podczas i po warsztacie „Blog dla Eksperta”. Bez nich byłabym jak bez ręki. Także Forum jest niezwykle pomocne – rodzaj Pogotowia Ratunkowego.
  Moim największym zwycięstwem w walce z brakiem umiejętności technicznych było stworzenie „Polityki prywatności”, przyjaźń z freebotem i własna „strona wyciskacz”. Nie mniejszym wyczynem była samodzielna archiwizacja bloga w starej wersji wordpressa2.9… i aktualizacja w wordpress3. Wzorowałam się na instrukcji Mirka, kiedy po raz pierwszy prowadził mnie krok po kroku przy wprowadzaniu jednej z wersji WordPress2.9… Ale teraz, z duszą na ramieniu, zrobiłam to sama! I to jest to!
  Na Warsztatach i szkoleniach Mirka Szmajdy poznałam fantastycznych ludzi, z którymi ciągle mi po drodze, teraz także na FaceBooku.

 5. Robert 31 stycznia 2011 @ 16:30

  Swojego czasu uczestniczyłem w kursie Mirka „Blog dla Eksperta” i w efekcie powstał serwis http://samremontujeszmieszkanie.pl
  Mimo początkowych obaw inwestycja zwróciła mi się relatywnie szybko, mimo że długo nie wprowadzałem żadnego produktu. W moim przypadku po prostu zaistniałem na ekranach potencjalnych klientów.
  Ludzie zawsze szukali i będą szukać rozwiązań swoich problemów lub innych osób, które mogą im w tym pomóc. Czy za to płacą, czy nie, a jeśli tak, to za co, ile itd. to już inna sprawa. Od czegoś trzeba na pewno zacząć, a dobrze prowadzony blog jest na początek mocnym narzędziem i myślę, że swojego rodzaju podwaliną pod przyszły biznes :)

 6. Bogdan 24 lutego 2011 @ 6:39

  Prowadzę wraz z żoną blog http://elegancjaweselna.pl

  Są tam zawarte nasze podpowiedzi i inspiracje dla Narzeczonych.

  Jednak podpowiedzi techniczne dla nas, jak ten blog założyć, jak prowadzić, gdzie kliknąć to zasługa Mirka i jego warsztatu.

  Dziękuję

Wpisz swoją opinię

kup teraz!