Szkolenia ze Sprzedaży Internetowej

Wakacyjny Obóz Multimedialny

Co roku latem organizuję wakacyjny warsztat przez internet, podczas którego wybranym osobom w dwa tygodnie pomagam uruchomić narzędzia do marketingu relacyjnego w internecie: facebook, blog, autoresponder, wyciskacz, zapytaj itd. Taki intensywny warsztat organizuję tylko raz w roku.

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o następnych zapisach, zgłoś się na stronie www.WakacyjnyObozMultimedialny.pl

Wakacyjny Obóz Multiemedialny - SprzedawcaInternetowy.pl

Różne

Oto opinie 2 klientów:

 1. Basia Kazimierczak 7 września 2011 @ 22:13

  Wczoraj zakończył się warsztat „Wakacyjny Obóz Multimedialny”, który spenił moje oczekiwania w 200%.Jeżeli masz firmę i chcesz ją ożywić by osiągać sukces, to gorąco polecam warsztaty Mirka.
  W ciągu dwóch tygodni nauczyłam się zakładać bloga na własnym serwerze i jego obsługę, połączenie strony www. i bloga, połączenie bloga z Facebookiem i kanałem You Tube. Ogromną frajdę sprawiło mi poznanie multimediów na blog – szczególnie filmiki, które można w bajecznie szybki sposób wykonać. Pełnne profesjonalizmu prowadzenie zajęć, dawanie więcej niż się spodziewamy, budzenie w nas nawyku pisania, pisania i jeszcze raz pisania na blogu, plasuje Mirka na lidera szkoleń w Internecie.Jak się cieszę, że mam mentora, który wskazuje trafny kierunek działania dla mojej firmy. Sama myśl, że mam do kogo się zwrócić w nurtujących mnie kwestiach marketingu internetowego sprawia, że czuję się bardziej bezpieczna o kierunek rozwoju firmy. Całe warsztaty spowodowały, że moja strona znalazła się wysoko na pierwszej stronie w Internecie http://nieruchomoscidlapolonii.pl/.
  Mirku, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za serce jakie włożyłeś w edukację naszej grupy:)

  Pozdrawiam serdecznie.

  Basia Kazimierczak

 2. Bożena Kubera 7 września 2011 @ 22:52

  Udział w tym szkoleniu to była prawdziwa przyjemność.
  Spełnił moje oczekiwania w każdym aspekcie.
  Poukładałam wiedzę i w końcu mam odwagę pokazać ją tym, do których chcę skierować moją ofertę.
  Dzięki poznanym narzędziom marketingu relacyjnego mogę budować podstawy działalności w internecie.
  Blog, autoresponder, facebook to dzisiaj ujarzmione przynajmniej w podstawach instrumenty komunikacji. Ta wiedza pozwala zrobić dobry początek. Dziękuję Mirku i chylę czoła za profesjonalizm, cierpliwość i serdeczność.
  Będzie mi brakowało tych wieczorów z dziewczynami i wyrozumiałym i inspirującym Wykładowcą. Dzięki

  Bożena Kubera
  http://biznesnastarcie.pl

Wpisz swoją opinię

kup teraz!